درباره ما

گروه ‌سیاست‌پژوهی و تحلیل داده نمافر

نمای آماری و تحلیلی کامل از فعالیت‌های فرهنگی و صنایع خلاق در ایران

پیدا کردن آمار و اطلاعات در کشور ما مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه است. نبود شفافیت، انتشار ناقص و نامنظم آمار، منتشر نکردن آمار در قالب‌های استاندارد و… بخشی از مشکلاتی است که باید برای پیدا کردن داده با آن دست و پنجه نرم کرد. از طرفی فعالیت، تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری در هر حوزه‌ای بدون داشتن آمار و اطلاعات همچون رانندگی با چراغ خاموش در شب است. فقر آماری و مشکل در دسترسی آسان، تحلیل داده‌های صنایع فرهنگ‌بنیان و خلاق را سخت‌تر کرده است.

برای حل این مشکل گروه سیاست‌پژوهی و تحلیل‌ داده نمافر تشکیل شد. نمافر قرار است نمای کاملی باشد از فعالیت‌های فرهنگ‌بنیان و اقتصاد خلاق کشور. هدف نمافر جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها و اطلاعات مرتبط با این حوزه است. از یک سو تصمیم‌گیری‌ها و سیاستگذاری‌ها در این حوزه را بر اساس داده و اطلاعات تسهیل خواهد کرد و از طرف دیگر چراغ راهی است برای فعالین و کارآفرینان صنایع فرهنگ‌بنیان تا با چشمان بازتری در راه پر پیچ و خمشان قدم بردارند.

چرا نمافر؟

‌ نمافر ایجاد شده تا دسترسی آسان و سریعی را به آمارها و شاخص‌های صنایع فرهنگ‌‌بنیان و خلاق فراهم کند.
پراکندگی و شلختگی آمارها و شاخص‌ها باعث شده تا تصویری جامع از فضای این حوزه پیش‌رویمان نباشد.

جامع و شفاف نمافر اطلاعات هر صنعت را بطور جامع و شفاف گردآوری کرده است
دسترسی پذیری تمام نمودارهای و داده‌های نمافر پویا و دسترس پذیر هستند
دورنما نمافر با بررسی و تحلیل داده‌ها از هر صنعت دورنمای آن را نشان می‌دهد
تحلیل نمافر علاوه برگردآوری آمار و اطلاعات، تحلیل هم ارائه می‌دهد
بروشور معرفی نمافر دانلود بروشور

چه می کنیم؟

تولید محتوا با داده‌ها
ما با داده‌‌ها تولید محتوا کنیم. تفاوت این نوع تولید محتوا با محتواهای دیگر این است که اولا خاص و تازه است. دوما علمی و عمیق است و سوما هم برای مخاطبان جذاب‌تر است و اعتماد پذیرتر است. ما با داده‌ها قصه می‌گوییم. این بار قصه شما را روایت خواهیم کرد.
جمع‌آوری و پردازش‌داده‌ها
ما می‌توانیم با تولید و طراحی داشبورد‌های مدیریتی و گزارش‌های حرفه‌ای راه مدیران را برای تصمیم‌گیری تسهیل کنیم. با تحلیل عمیق اطلاعات و تجمیع آنها می توان به تصمیم های مناسب و درست رسید. با نمایش و ارائه عوامل موثر بر هر پدیده شناخت کاملی را می‌توان از آن پیدا کرد و می‌تواند شما را در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری توانمند کند.
تحقیق و پژوهش
جمع آوری ، ساختار و تجزیه و تحلیل حجم زیادی از داده ها کار شب و روز ماست. چه از طریق روش های ابتکاری داده کاوی مانند خزنده وب یا تجزیه و تحلیل داده منتشر شده در منابع رسمی ، به شما کمک می کنیم به بینشی درست برسید.
با کارشناسان ما صحبت کنید

کارشناسان نمافر آماده هستند تا در جلسات حضوری و آنلاین به شما مشاوره دهند و به شما نشان دهند تا چگونه می‌توانید از داده‌ها در حل مسائل خود استفاده کنید.

با شماره ۸۶۰۵۴۲۱۷ - ۰۲۱ تماس بگیرید یا فرم روبه‌رو را پر کنید. پس از تعیین زمان مناسب جلسه شما تشکیل می‌شود تا:

  • نیازهای واقعی خود را شناسایی و راهکار مناسب را پیدا کنید.
  • از خدمات متنوع نمافر بهره ببرید.
  • و با تیمی حرفه‌ای و جوان همکاری کنید و افتخار هم صحبتی با شما نصیب ما شود.

    • ایمیل ما: info@namafar.ir
    • شماره تماس: ۰۲۱۸۶۰۵۴۲۹۱
    • نشانی ما:تهران، میدان فلسطین، خیابان طالقانی، پلاک 397، واحد۴