بازی با گزینه‌های روی میز!

بازی با گزینه‌های روی میز!

تاریخ انتشار :

توضیح اطلاع‌نگاشت

بازی رومیزی یا بوردگیم یکی از شاخه‌های مهم صنعت سرگرمی است که در ایران نسبتاً خوب جا افتاد. به نحوی که بازی رومیزی یکی از محصولات جذاب کتاب‌فروشی‌هاست؛ کافه‌بوردگیم‌ها با استقبال زیادی مواجه شده‌اند و افراد زیادی هم به فکر تولید در این صنعت افتاده‌اند.

 

بازی رومیزی یک تفریح جمعی و فکری است؛ از این رو رواج هرچه بیشتر آن به غنای اوقات فراغت جامعه می‌انجامد. نمافر به سراغ چهار تن از مهم‌ترین تولیدکننده‌های بازی رومیزی در ایران رفته‌ است. سهراب مستقیم، هانی فتوت، مهدی نوبری و میثم نظریان مدیرعامل و بنیان‌‌گذاران شرکت‌هایی هستند که نام محصولات‌شان احتمالا به گوش بسیاری از ما خورده است. بازی‌هایی مثل ژاندارمری، ریسک، کودتا، کهربا و سگال.

 

مدیران شرکت‌های فعال در صنعت بوردگیم، مسائلی همچون کپی بازی‌های خارجی، نبود آمار و تحقیقات متقن و عدم وجود زیرساخت‌های فرهنگی و تجهیزاتی را از جمله موانع پیشرفت پرشتاب این حوزه در ایران می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمارهای مرتبط با این دسته بندی

مقایسه فرصت اشتغال در صنعت اسباب‌بازی میان ایران و جهان

مقایسه فرصت اشتغال در صنعت اسباب‌بازی میان ایران و جهان

اسباب‌بازی فقط سر بچه‌ها را گرم نمی‌کند؛ بلکه می‌تواند با اشغال‌زایی متنوع افراد بسیاری را با مهارت‌های گوناگون گرم کار سازد. در این پست بیشترین فر...
صادرات اسباب‌بازی

سهم ایران از صادرات و واردات اسباب‌بازی

انیمیشن «کلاوس» ساخته نتفلیکس است. اثری با حال و هوای کریسمس که به نوعی داستان شکل‌گیری هدیه‌های بابانوئل را تعریف می‌کند. این پویانمایی یک شهر مرد...