رویدادهای برتر صنایع دستی بر اساس دفعات برگزار شده در سایت ۱۰Times

۱۰Times سایت معرفی کننده رویدادها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های تجاری صنایع و حوزه‌های مختلف است که کاربران به وسیله آن و بر اساس صنعت مورد علاقه و مکان انتخابی خود از آن‌ها مطلع می‌شوند. این سایت اکنون در حوزه‌های مختلفی مانند تهیه داده و آمار از رویدادها و نمایشگاه‌ها و ارائه گزارش از آن‌ها نیز فعالیت می‌کند. صنایع دستی یکی از حوزه‌هایی است که رویدادها و نمایشگاه‌های مختلفی در سراسر جهان برای آن تشکیل می‌شود. نمودار بالا نشان دهنده دَه رویداد حوزه صنایع دستی بر اساس تعداد دفعات برگزار شده‌ در سایت ۱۰Times است.

طیق نمودار، رویداد International Conference on Arts and Humanities با تعداد ۹۸ بار برگزاری، بیش از هر رویداد دیگر حوزه صنایع دستی برگزار شده است. بعد از این رویداد رویداد Twin Oaks Sports Card and Collectible Shows با تعداد ۷۳ و رویداد Stamp & Scrapbook Expo با تعداد ۵۸ بار برگزاری در جایگاه‌های دوم و سوم ایستاده‌اند. همچنین رویدادهای International Gifts & Crafts Show با ۵۴ دفعه، The Oddities & Curiosities Expo با ۵۲ دفعه، International Gem & Jewelry Show با ۵۱ دفعه، Arco-Madrid با ۳۷ دفعه، Scott Antique Markets با ۳۶ دفعه، Intergalactic Bead & Jewelry Show – Charlotte با ۳۴ دفعه و Vintage Market Days با ۳۱ دفعه برگزاری به ترتیب در رتبه چهارم تا دهم رویدادهای حوزه صنایع دستی بر اساس دفعات برگزاری قرار دارند.

برگزاری رویدادها در حوزه صنایع دستی در آشنایی و استفاده مردم از صنایع دستی مؤثر بوده و یکی از راه‌های ترویج این صنعت میان مردم است.

 

صنایع دستی
ترویج و گفتمان‌سازی

تاریخ بارگذاری: ۱۴۰۲/۰۲/۲۰

تاریخ انتشار:

منبع:

محدوده: جهان

آمارهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *