روند تعداد غرفه‌داران سایت باسلام از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱

نمودار بالا روند تعداد غرفه‌داران سایت باسلام را از سال ۲۰۱۶ تا سال ۲۰۲۱ نشان می‌دهد. باسلام، یک سایت اینترنتی جهت خرید و فروش انواع کالا و محصولات مختلف از جمله کالاهای صنایع دستی است که فروشندگان با ثبت‌نام در این سایت صاحب غرفه شده و محصولات خود را در آن‌جا به مشتریان ارائه می‌کنند.

مطابق با نمودار سال ۲۰۱۶ در سایت باسلام فقط ۲ غرفه‌دار وجود داشته‌اند. تعداد غرفه‌داران در سال ۲۰۱۷ در بازار باسلام به ۱۰۴ عدد رسیده است. بازار باسلام در سال ۲۰۱۸ میزبان تعداد ۳۸۶ غرفه‌دار بوده است. سال ۲۰۱۹ روند افزایشی تعداد غرفه‌داران در سایت باسلام همچنان ادامه داشته و در این سال تعداد غرفه‌داران به ۱,۷۳۱ عدد رسیده‌اند. در سال ۲۰۲۰ تعداد غرفه‌داران سایت با سلام رشد چشمگیری داشته و تعداد ۱۰,۹۱۹ غرفه‌دار در این سایت حضور یافته‌اند، این روند در سال ۲۰۲۱ هم ادامه داشته و تعداد غرفه‌داران سایت با سلام به عدد ۲۳,۲۶۸ رسیده‌اند.

به‌طور کلی این نمودار نشان از افزایش تعداد غرفه‌داران سایت باسلام در بازه زمانی ۶ ساله مذکور داده و نمایان‌گر روند افزایش حضور فروشندگان و ارائه‌کندگان کالا و محصولات مختلف در این سایت است.

صنایع دستی
تولید و اشتغال

تاریخ بارگذاری: ۱۴۰۲/۰۲/۳۰

تاریخ انتشار:

منبع:

محدوده:

آمارهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *