10 رستوران برتر تهران در پلتفرم اسنپ فود

10 رستوران برتر تهران در پلتفرم اسنپ فود

تاریخ انتشار :

10 رستوران برتر تهران در پلتفرم اسنپ فود

توضیح اطلاع‌نگاشت

صدای زنگ در، جعبه‌ای گرم و بوی دلپذیر پیتزا، لذتی که هیچ‌وقت تکراری نمی‌شود. باز کردن پاکت غذا و بیرون آوردن ساندویچ‌های داغ پیچیده شده لای فویل همیشه هیجان‌انگیز است؛ خصوصا اگر رستوران ساندویچت را از وسط برش داده باشد و شما این ژامبو‌ن‌های تنوری، چپس، پنیر و قارچ در هم پیچیده شده را مشاهده کنید. 

احتمالا به خاطر همین تجربه‌ی لذت‌بخش فست‌فودی‌ها بیشتر مورد استقابل هستند. آن‌ها در این لیست تعداد زیادی رای دریافت کرده‌اند و این نشان می‌دهد که میل و رغبت مشتریان برای غذاهای سریع در حال افزایش است. مشتریان ممکن است از این رستوران‌ها به دلیل سرعت سرویس، تنوع منو و قیمت مناسب هم استفاده کنند. البته یک رستوران ایرانی و یک آش‌فروشی هم  که غذاهای سنتی ایرانی دارند در این لیست  دیده می‌شود. 

علاوه بر این، پنج رستوران اول همگی در مرکز شهر قرار دارند. این ممکن است به دلیل سفارش غذا از سوی کارمندان مراکز اداری باشد. رستوران‌های دیگر نیز در شمال تهران قرار دارند. این آمار ممکن است نشانگر وضعیت بهتر اقتصادی در این مناطق باشد که خرید غذا را از بیرون  ممکن می‌کند.

صنعت غذا بخشی از صنایع فرهنگی محسوب می‎شود. علاوه بر این، بررسی رستوران‌های شهر تهران می‌تواند در شناخت فرهنگ و سبک زندگی این شهر به ما کمک کند.

 

انتخاب شما معمولا کدام است، رستوران‌های ایرانی یا فست‌فودی‌ها؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمارهای مرتبط با این دسته بندی

بزرگ‌ترین تولیدکنندگان غذا در جهان

بزرگ‌ترین تولیدکنندگان غذا در جهان

امروزه بخش زیادی از محصولات غذایی مورد استفاده در کشورهای مختلف وارداتی هستند. گویی طبق یک قرارداد نانوشته، هرگوشه از جهان تولید محصولات خوراکی خاص...

مرغ های پرطرفدار ایرانی!

نه تنها پای ثابت سفره‌ها و پیک‌نیک‌های ایرانی‌هاست، سایت “تست اطلس” هم آن را به عنوان بهترین خوراک مرغ در جهان برگزیده است. جوجه‌کباب ک...