مرغ های پرطرفدار ایرانی!

مرغ های پرطرفدار ایرانی!

تاریخ انتشار :

مرغ های پرطرفدار ایرانی!

توضیح اطلاع‌نگاشت

نه تنها پای ثابت سفره‌ها و پیک‌نیک‌های ایرانی‌هاست، سایت “تست اطلس” هم آن را به عنوان بهترین خوراک مرغ در جهان برگزیده است. جوجه‌کباب که یکی از غذاهای محبوب ایرانیان است، از بین صد روش طبخ مرغ، به عنوان لذیذترین روش شناخته شده است. 

انواع غذاهای بر پایه مرغ، در سراسر جهان محبوبیت دارند و روش‌های مختلفی برای طبخ آن‌ها وجود دارد. در فهرست صدتایی سایت تست اطلس، مرغ شکم‌پر ایرانی و خورشت فسنجان نیز در رتبه‌‌های چهاردهم و هفدهم قرار گرفتند.

سایت “تست اطلس”، با هدف معرفی فرهنگ غذایی ملل جهان و با شعار «در جهان بگرد؛ غذاهای بومی بخور» فعالیت می‌کند. این سایت از غذاهای گوناگون جهان فهرست‌های رتبه‌بندی مختلفی تهیه می‌کند و به این شکل به معرفی آن‌ها می‌پردازد. 

غذاها به عنوان بخشی از هویت فرهنگی یک ملت در نظر گرفته می‌شوند و معرفی آن‌ها راهی برای نشان دادن جذابیت و غنای آن فرهنگ به ملت‌های دیگر است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آمارهای مرتبط با این دسته بندی

بزرگ‌ترین تولیدکنندگان غذا در جهان

بزرگ‌ترین تولیدکنندگان غذا در جهان

امروزه بخش زیادی از محصولات غذایی مورد استفاده در کشورهای مختلف وارداتی هستند. گویی طبق یک قرارداد نانوشته، هرگوشه از جهان تولید محصولات خوراکی خاص...

10 رستوران برتر تهران در پلتفرم اسنپ فود

صدای زنگ در، جعبه‌ای گرم و بوی دلپذیر پیتزا، لذتی که هیچ‌وقت تکراری نمی‌شود. باز کردن پاکت غذا و بیرون آوردن ساندویچ‌های داغ پیچیده شده لای فویل هم...