نوع : مقاله
نوع فایل : PDF
زبان : انگلیسی
صفحه : 26

آینده بخش سرگرمی در بریتانیا

اگرچه سال ۲۰۱۴، سالی ناهموار برای رشد اقتصادی بوده، اما برای صنایع خلاق بریتانیا سال بسیار موفقی بوده است. با استناد به گزارشی منتشر شده از دولت، پیش‌بینی می‌شود که صنایع سرگرمی ‌بریتانیا هر ساله ۳/۱% رشد کنند تا با رسیدن به سال ۲۰۱۸، سرمایه‌گذاران اعتماد کافی برای سرمایه‌گذاری‌های فراتر در صنایع خلاق پیدا کنند.

این سرمایه‌گذاری موقعیت مهمی ‌برای بریتانیا ایجاد می‌کند تا بتواند جایگاه بین‌المللی خود را تحکیم کند. تقاضا برای محتوای تلویزیونی و فیلم بریتانیایی در سرتاسر جهان بالا بوده است و با توان‌بخشی به شرکت‌ها‌ی تولیدی و حمایت از گسترش استودیو‌ها‌ی فیلم‌سازی، بریتانیا می‌تواند تا جایگاه خود را به‌عنوان یکی پیشتازان تولید فیلم و محتوای تلویزیونی در جهان تثبیت کند. همچنین بریتانیا این فرصت  را دارد که با استفاده از محبوبیت جهانی انیمیشن‌ها‌، اندازه صنعت انیمیشن را افزایش بدهد و در دهه‌ها‌ی پیش رو امکان رقابت در حوزه‌ی دیجیتالی و پروژه‌ها‌ی سینمایی را پیدا بکند.

مادامی‌که این صنایع به‌طور ثابت در حال رشد هستند، سال ۲۰۱۵ سال بسیار مهمی ‌برای تولیدکنندگان بازی‌ها‌ی ویدیویی بریتانیایی است. با سبقت گرفتن موبایل‌ها‌ از کنسول‌ها‌ به‌عنوان محبوب‌ترین پلتفرم بازی کردن، صنایع بزرگ موبایل محور بریتانیا این فرصت را دارند تا گوی سبقت را از رقبای خارجی بربایند و جایگاه بریتانیا را به‌عنوان یکی از سردمداران تکنولوژی تثبیت کنند.

به علت اینکه جایگاه بریتانیا به‌عنوان پایتخت تئاتر جهان مستحکم‌تر شده است، سال آینده فرصت‌ها‌یی در اختیار صنعت تئاتر قرار می‌دهد تا از این محبوبیت حداکثر سود را ببرد و در نتیجه، سرمایه‌گذاران جدیدی به قدیمی‌ترین سرگرمی ‌بریتانیا جذب بشوند. چیزی که می‌توان از آن با قطعیت سخن گفت آن است که هیچ دورانی بهتر از حال حاضر برای سرمایه‌گذاری در بریتانیا وجود نداشته است.

 

در گزارش مطالب زیر به‌طور دقیق‌تر بررسی می‌شود:

  • بررسی آمار محتوای تلویزیون و شبکه‌ها در بریتانیا
  • بررسی آمار فیلم‌ها‌ در بریتانیا
  • بررسی آمار انیمیشن‌ها‌ در بریتانیا
  • بررسی آمار بازی‌ها‌ی ویدیویی در بریتانیا
  • بررسی آمار تئاتر‌ها‌ در بریتانیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *