نوع : گزارش
ناشر : فیدیبو
نوع فایل : PDF
زبان : فارسی
صفحه : 36

گزارش سالانهٔ فیدیبو

گزارش سالانهٔ فیدیبو در ۱۴۰۰ منتشرشد. در این گزارش ۳ سرفصل وجود دارد؛ نگاهی به آمار و ارقام، رکوردها و رویدادها و مسئولیت اجتماعی. در سرفصل اول، یعنی آمار و ارقام، کتاب‌ها در فیدیبو به دو دستهٔ صوتی و متنی تقسیم شده‌اند. میزان فروش هر کدام از این نوع کتاب‌ها، در چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان بررسی شده است.

در ابتدای این دسته‌بندی نیز، پرفروش‌ترین کتاب‌های ۱۴۰۰ منتشر شده‌اند. کتاب‌های پرفروش نیز شامل پنج کتاب صوتی و پنج کتاب متنی است. پرفروش‌ترین کتاب صوتی در فیدیبو، هنر خوب زندگی کردن و پرفروش‌ترین کتاب متنی، عادت‌های اتمی است. نویسندگان و مترجمان محبوب نیز در این بخش گنجانده شده است. پرشنونده‌ترین پادکست‌ها و پرفروش‌ترین مجلات نیز در این بخش مشاهده می‌شوند.

در بخش آمار و ارقام به سؤالاتی دربارهٔ کاربران این برنامک پاسخ داده شده است. فیدیبویی‌ها به‌طور میانگین در ۱۴۰۰ چقدر کتاب خواندند؟ در چه روزهایی کتاب می‌خوانند؟  اهل کدام استان‌اند؟ و چند ساله‌اند؟

در بخش دوم گزارش سالانهٔ فیدیبو، رکوردها، فیدیبو عناوینی را برای کاربران انتخاب کرده است. بزرگترین کتابخانه، هدیه ‌دهنده‌ترین، هدیه‌ گیرنده‌ترین، فیدیبویی‌ترین روز، رکورد مطالعه در یک روز از «ترین»های فیدیبو است.

رویدادهای فیدیبو در ۱۴۰۰ نیز شامل: دسترسی به تمام کتاب‌های محمود دولت‌آبادی در سال‌روز تولد او، ایجاد برنامهٔ فیدی‌گپ، جشن تولد شمس‌لنگردودی و… بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *