نوع : گزارش
ناشر : رادار 361
نوع فایل : PDF
زبان : فارسی
صفحه : 20

صنعت گردشگری در دوران کرونا

رادار۳۶۱ یک موتور جست‌وجوگر است که برای شما دیدن هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را آسان می‌کند. علاوه بر این، می‌توانید عکس هر هتل و نظرات بقیه راجع‌به آن‌جا را ببینید و قیمت اقامتگاه‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

گزارش پیش رو را تیم رادار۳۶۱ با استفاده از منابع، اطلاعات و داده‌های موجود در این سایت، از تمامی هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی سطح کشور، با محوریت هتل، اقامت و پرواز گردآوری کرده است.

این گزارش بازه‌ای ۶ ماهه را در نظر گرفته است و در آن تأثیر ویروس کرونا بر صنعت گردشگری را نشان می‌دهد. این تأثیر را از طریق مقایسهٔ قیمت هتل‌ها، تعداد به‌روزرسانی قیمت هتل‌ها و تغییرات پروازها در شهرهای هدف مشخص می‌شود.

در فهرست این گزارش اطلاعاتی مانند: تأثیر کرونا بر صنایع مختلف، آمار تفکیکی هتل‌های کشور، هتل‌های کشور قبل و بعد از کرونا و کرونا و کاهش کلمات جست‌وجو شده دربارهٔ سفر به چشم می‌خورد. مثلاً مشهد با داشتن ۴۸۲ هتل، پرهتل‌ترین شهر ایران است. بعد از آن، تهران با ۱۶۳ هتل و یزد با ۱۰۶ هتل در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. بیشترین هتل‌های ایران سه ستاره هستند و فقط ۵۹ هتل پنج ستاره در ایران وجود دارد. بعد از کرونا قیمت هتل‌ها به‌شدت کاهش یافت و کیش در این کاهش اول بود. هتل‌های کیش ارزان‌تر از همیشه شدند.

 

فهـــرست:
شرح گزارش
معرفی و قابلیت‌های رادار۳۶۱
تاثیر کرونا بر صنایع مختلف
آمار تفکیکی هتل‌های کشور
هتل‌های کشور قبل و بعد از شرایط کرونا
کرونا و کاهش جستجوی کلمات کلیدی مربوط به سفر
پروازهای کشور قبل و بعد از شرایط کرونا
منابع
ثبت نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *