نوع : گزارش
نوع فایل : PDF
زبان : انگلیسی
صفحه : 84

برنامهٔ عملیاتی و مطالعات اکوسیستم شارلوت موزیک

محتوای این گزارش شامل چکیده و معرفی، راهنمای مخاطب، اطلاعات اضافه شده، راهنمای مخاطب، مطالب ضمیمه و یادداشت پایانی است. برنامهٔ عملی پیشنهادی در این گزارش نیز، رشد مخاطب، حمایت از تولیدکنندگان خلاق موسیقی، رشد صنعت موسیقی، حمایت شارلوت موزیک و نقش موسیقی در تنوع و برابری را در بر می‌گیرد.

اکوسیستم‌های موسیقی شبکه‌های متصلی از افراد متخصص و خلاق هستند که در یک شهر یا منطقه، محتوای مربوط به موسیقی تولید می‌کنند. این گزارش بر دو بخش تمرکز می‌کند؛ ابتدا اطلاعات مربوط به اکوسیستم و کاربران موسیقی را جمع‌آوری می‌کند، سپس برنامه‌ای عملی ارائه می‌دهد و مسیری پویا برای عرصهٔ موسیقی طرح می‌کند.

جهان موسیقی به‌سرعت در حال رشد و تغییر است. اطلاعات موجود نشان می‌دهند که فعالان این عرصه، خوش‌بین هستند و علاقه دارند که تا ۳ سال آینده، عملکرد بهتری داشته باشند. برنامه‌ها و مجریان پخش انتظار دارند که قراردادهای بیشتری ثبت کنند و درآمد بیشتری به دست بیاورند.

هدف اصلی ما این است که با استفاده از اطلاعاتی که داریم، استراتژی‌هایی برای رشد این اکوسیستم ارائه دهیم. به این ترتیب، تعداد فریلنسرهای موسیقی فعال در شارلوت بیشتر می‌شود و این افراد جامعه‌ای را تشکیل می‌دهند و خود را برای مقابله با مسائل جدید آماده می‌کنند.

اطلاعات این گزارش از طریق مصاحبه، بحث‌های گروهی و برآوردهای عمیق جمع‌آوری شده است.‌

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *