نوع : گزارش
نوع فایل : PDF
زبان : انگلیسی
صفحه : 36

بررسی درآمد موسیقی در ۲۰۱۹

صنعت موسیقی بریتانیا در ۲۰۱۹، ۵.۲ میلیارد پوند ارزش افزودهٔ ناخالص به دست آورد و موسیقی زنده رکورد کسب ۱ میلیارد پوند را به‌زودی ثبت خواهد کرد. موسیقی در بخش صادرات بسیار موفق عمل کرده و از این طریق ۲.۷ میلیارد پوند به‌ دست آورده است.

این صنعت در بخش‌های تولیدکنندگی موسیقی، خرید، ضبط و عرضهٔ موسیقی و موسیقی زنده رشد کرده است. این رشد در شرایطی بود که بحران‌های زیادی صنعت موسیقی بریتانیا را تهدید می‌کرد؛ مانند مشکلات خروج بریتانیا از اتحادیهٔ اروپا و مسئلهٔ رعایت کپی رایت در بازار آنلاین.

بخش تولیدکنندگان موسیقی شامل آهنگسازها، خوانندگان، تنظیم‌کننده‌ها و ترانه‌نویس‌ها، تهیه‌کنندگان و مهندسان موسیقی است. این بخش ۲.۵ میلیارد پوند ارزش افزوده ناخالص به دست آورد و نقشی حیاتی را در بازار موسیقی ایفا می‌کند. با وجود این، بسیاری از فعالان این زمینه درآمد بسیار مطلوبی ندارند. میانگین درآمد آهنگسازها در ۲۰۱۸، حدود ۲۵.۰۵۹ پوند بود که از میانگین درآمد در بریتانیا پایین‌تر است.

بخش‌های اصلی این گزارش شامل معرفی، نمایه‌ها و توریسم موسیقی است و در دسته‌بندی‌های بخش موسیقی به تولیدکنندگان موسیقی، خرید موسیقی، ضبط موسیقی، نمایندگان اصلی و نشر و موسیقی زنده می‌پردازد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *