چه شغل هایی در ساخت انیمیشن کاربرد دارد؟

این داشبورد از دو بخش تشکیل شده است که یکی وضعیت اشتغال صنعت پویانمایی در ایران را نشان می‌دهد و دیگری همین را در جهان. بخش وضعیت شرکت‌های تولیدکننده پویانمایی از اطلاعات حاصل از پیمایش فناوری‌های صنعت پویانمایی ایران ایجاد شده و بیانگر وضعیت تولیدکنندگان ایرانی پویانمایی است. بخش وضعیت اشتغال پویانمایی در جهان نیز از جمع‌آوری و تحلیل بیش از شش هزار آگهی شغلی پویانمایی در جهان ایجاد شده و به تحلیل اصلی‌ترین نیازمندی‌های این صنعت می‌پردازد. در این داشبورد به‌راحتی می‌توان شغل های مرتبط با ساخت انیمیشن و همچنین مهارت‌های مرتبط با آن‌ها را به دست آورد.

دیگر داشبوردهای حوزه انیمیشن را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.

راهنمای استفاده از داشبورد برای پیداکردن شغل های حوزه ساخت انیمیشن

از بخش سمت راست فیلترهای زیر را اعمال کنید:

۱. استان محل شرکت درخواست‌دهنده شغل را انتخاب کرد؛

۲. نوع محصول پویانمایی اعم از سینمایی، سریالی و کوتاه را انتخاب کرد؛

۳. فناوری حوزه شغل را انتخاب کرد.

با اعمال این فیلترها سه بخش ظاهر می‌شود. این سه بخش شامل رده سنی پویانمایی‌های حوزه کاری این شرکت‌ها در کنار حوزه فعالیت شرکت‌ها و در نهایت فناوری‌ها و مهارت‌های شغلی لازم برای این شرکت‌هاست. با این اطلاعات می‌توان به مهارت‌های مرتبط با شغل در حوزه ساخت انیمیشن دست پیدا کرد.

اطلاعات مرتبط با

در بخش دوم داشبورد توانمندی‌های مد نظر در صنعت پویانمایی جهان دیده می‌شود. برای استفاده از این داشبورد به شیوه زیر عمل کنید:

۱. سبک کار اعم از دورکاری، حضوری و تلفیقی را انتخاب کنید؛

۲. سطح کار اعم از حرفه‌ای، کارآموزی و… را انتخاب کنید؛

۳. تاریخ درج آگهی را انتخاب کنید.

با اعمال این فیلترها عنوان های شغل حوزه ساخت انیمیشن مشخص می‌شود. مهارت‌های پرتقاضا و پراکندگی آگهی‌ها نیز در بخش‌های دیگر داشبورد مشخص می‌شود.

شما می‌توانید برای دسترسی به نسخه تمام صفحه این داشبورد به این لینک مراجعه کنید.